K. Ekrheim Logotype
- den unike dagligvaregrossisten for Oslo og Akershus!

Leverandører

Vi samspiller med alle de ledende vareleverandørene til dagligvarebransjen for å få fram de varene som du og dine kunder vil ha.

Spesielle samarbeidspartnere

Viktige leverandørkontakter

Coca-Cola

Coca-Cola European partners Camilla Ditløv Tyldum, Regional Kam
cdtyldum@ccep.com
Mobil 402 22 400

Finsbråten AS

Finsbråten AS Ayush Kumra
ayush.kumra@scandza.com
Mobil 416 24 290

Hennig-Olsen Is

Hennig-Olsen Is Nasjonal salgssjef Kjell Grimstvedt Sydsæter
kjell.grimstvedt.sydseter
@hennig-olsen.no
Mobil 950 42 852

Prior

Prior Thor Kronheim
Mobil 976 88 606

Scandza

Scandza Niclas Nordseth, KAM
Epost / Tlf. 915 10 093

  Ayush Kumra, KAM
Epost / Tlf. 416 24 290

Nestlé AS

Nestlé AS Regionsjef Arild Hansen
arild.hansen@no.nestle.com
Mobil 913 44 121

Swedish Match Norge AS

Swedish Match Norge AS Bjørnar Pettersen
bjornar.pettersen@swedishmatch.com
Mobil 48 15 71 19

Baxt AS

Baxt AS post@baxt.no / tlf. 33132780
www.baxt.no
Regionsjef Andreas Hansen
Mobil 481 47 569
andreas.hansen@baxt.no

Metsã Tissue AS

Metsã Tissue AS Finn Hauge
KAM
Mobil 908 97 296

Mondeléz

Mondeléz Fredrik Gjersøe
Senior KAM
Mobil 934 98 865
fredrikgjersoee@mdlz.com

Maarud

Maarud Jan Heimly
Senior KAM
jan.heimly@maarud.no
Mobil 488 98 475

Mars

Mars Marianne Meyer-Tang
KAM
Mobil 904 70 879
marianne.meier-tang@effem.com

Multibev AS

Multibev AS Mats Johansen
mats@multibev.no
Mobil 917 05 191

Orkla Confectionery & Snacks

Orkla Confectionery & Snacks Stig André Ledang
KAM
stig.andre.ledang@orkla.no
Mobil 480 40 113

Ringnes

Ringnes Jostein Torp

Sevan A/S

Sevan A/S Ole-Petter Hagfors
ole-petter@sevan-norge.no
Mobil 971 24 741

Synnøve Finden AS

Synnøve Finden AS Anne Marit Hanssen
KAM
anne.marit.hanssen@scandza.com
Mobil 481 48 255

Sørlandschips AS

Sørlandschips AS Niclas Nordseth
KAM
niclas.nordseth@scandza.com
Mobil 915 10 093

Tine

TINE kundeservice Bedrift kundeservice@tine.no
Mobil 513 71 513

Aass bryggeri

Aass bryggeri Eirik Liland (KAM)
Mobil 954 97 760
aass.no