K. Ekrheim Logotype

Den unike dagligvaregrossisten
for Oslo og Akershus-delen av Viken

Leverandører

Vi samspiller med alle de ledende vareleverandørene til dagligvarebransjen for å få fram de varene som du og dine kunder vil ha.

Spesielle samarbeidspartnere

Viktige leverandørkontakter

Baxt AS

Baxt AS tlf. 33132780
Regionsjef Andreas Hansen
Tlf. 481 47 569
andreas.hansen@baxt.no

Coca-Cola

Coca-Cola European partners Camilla Ditløv Tyldum, Regional KAM
cdtyldum@ccep.com
Tlf. 402 22 400

Finsbråten AS

Finsbråten AS Ayush Kumra
ayush.kumra@scandza.com
Tlf. 416 24 290

Hennig-Olsen Is

Hennig-Olsen Is Nasjonal salgssjef Kjell Grimstvedt Sydsæter
kjell.grimstvedt.sydseter@hennig-olsen.no
Tlf. 950 42 852

Metsã Tissue AS

Metsã Tissue AS Finn Hauge
KAM
Tlf. 908 97 296

Mondeléz

Mondeléz Fredrik Gjersøe
Senior KAM
Tlf. 934 98 865
fredrikgjersoee@mdlz.com

Mars

Mars Marianne Meyer-Tang
KAM
Tlf. 904 70 879
marianne.meier-tang@effem.com

Multibev AS

Multibev AS Mats Johansen
mats@multibev.no
Tlf. 917 05 191

Maarud

Maarud Jan Heimly
Senior KAM
jan.heimly@maarud.no
Tlf. 488 98 475

Nestlé AS

Nestlé AS Regionsjef Arild Hansen
arild.hansen@no.nestle.com
Tlf. 913 44 121

Orkla Confectionery & Snacks

Orkla Confectionery & Snacks Stig André Ledang
KAM
stig.andre.ledang@orkla.no
Tlf. 480 40 113

Prior

Prior Thor Kronheim
Tlf. 976 88 606

Ringnes

Ringnes Jostein Torp
KAM
jostein.torp@ringnes.no
Tlf. 950 41 538

Sevan A/S

Sevan A/S Ole-Petter Hagfors
ole-petter@sevan-norge.no
Tlf. 971 24 741

Scandza

Scandza Niclas Nordseth, KAM
niclas.nordseth@scandza.com
Tlf. 915 10 093

Ayush Kumra, KAM
ayush.kamra@scandza.com
Tlf. 416 24 290

Synnøve Finden AS

Synnøve Finden AS Niclas Nordseth
KAM
niclas.nordseth@scandza.com
Tlf. 915 10 093

Swedish Match Norge AS

Swedish Match Norge AS Bjørnar Pettersen
bjornar.pettersen@swedishmatch.com
Tlf. 48 15 71 19

Sørlandschips AS

Sørlandschips AS Niclas Nordseth
KAM
niclas.nordseth@scandza.com
Tlf. 915 10 093

Tine

TINE kundeservice Bedrift kundeservice@tine.no
Tlf. 513 71 513

Aass bryggeri

Aass bryggeri Eirik Liland (KAM)
Tlf. 954 97 760
aass.no