K. Ekrheim Logotype

Den unike dagligvaregrossisten
for Oslo og Akershus-delen av Viken

Kontakt oss

K. Ekrheim AS
Nedre Kalbakkvei 40
1081 Oslo

Postadresse:
PB. 216 - Økern, 0510 Oslo

E-post:
Firma:
firma@ekrheim.no

Servicekontoret:
servicekontoret@ekrheim.no

Innkjøp:
innkjop@ekrheim.no

Regnskap:
regnskap@ekrheim.no

Reklamasjoner:
servicekontoret@ekrheim.no

Åpningstider:
Mandag - fredag 08.00 - 16.00

Telefon:
Telefon: 22 07 16 00
Telefaks: 22 07 16 01

Direktetelefoner:

Servicekontor
Telefon: 22 07 16 10
Man – fre 07.00 – 16.00

Kjørekontor
Telefon: 22 07 16 27
Man - fre 06.00 – 21.00
Lørdag 07.00 – 14.00

Hvem gjør hva hos oss

Servicekontor

Merethe Erlund

Merethe Erlund

Kundeserviceleder servicekontoret@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 10
Katrine Berg Hofseth

Katrine Berg Hofseth

Servicekontor-medarbeider servicekontoret@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 10
Linda Figenschou Flatla

Linda Figenschou Flatla

Servicekontor-medarbeider servicekontoret@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 10
Vibeke Helgerud Eakin

Vibeke Helgerud Eakin

Servicekontor-medarbeider servicekontoret@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 10

Marked og logistikk

Kenneth Skaarer

Kenneth Skaarer

Markeds- og logistikkleder kenneth@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 23

Distribusjon og logistikk

Jonas A. Olsen

Jonas A. Olsen

Distribusjons- og logistikkleder jonas.olsen@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 05

Lager

Andre Thorvaldsen

Andre Thorvaldsen

Varestrømkoordinator andre@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 13
Jonas Preutz Larsen

Jonas Preutz Larsen

Teamleder produksjon produksjon@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 08
Khan Dinh Cao

Khan Dinh Cao

Torgansvarlig torg@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 26
Lukasz Bucio

Lukasz Bucio

Ansvarlig varemottak varemottak@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 09

Innkjøp

Tommy Finsand

Tommy Finsand

Senior innkjøper tommy@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 24
Audun Leivestad-Johansen

Audun Leivestad-Johansen

Innkjøpsleder audun.johansen@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 29
Niklas Hansen

Niklas Hansen

Innkjøper niklas@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 15
Christian Fronth

Runar E. Hansen

Innkjøper runar.hansen@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 02

Kvalitet

Kjell Vidar Simonsen

Kjell Vidar Simonsen

HMS leder/HR utvikler kjellvidar@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 06
Thomas Sorknes

Thomas Sorknes

Kvalitet- og leanleder thomas@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 28

IT

Pål-Egil Kverneng

Pål-Egil Kverneng

IT-ansvarlig pal-egil@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 11

Økonomi

Harald Fredriksen

Harald Fredriksen

Regnskaps- og økonomileder harald.fredriksen@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 03
Lukasz Marcin Guzowski

Lukasz Marcin Guzowski

Regnskaps-medarbeider regnskap@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 20
Nina Hellum

Nina Hellum

Lønn & HR medarbeider nina@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 19

Daglig leder

Haakon J. Ekrheim

Haakon J. Ekrheim

Daglig leder haakon@ekrheim.no Tlf: 22 07 16 25